400 روز پیش
بدون دیدگاه

توستر بوش

توسترها امروزه یکی از پرکاربردترین لوازم آشپزخانه محسوب می شود چراکه مشغله های کاری امروزه به افراد اجازه نمی دهد تا به خرید نان تازه به صورت روزانه برسند و از این رو در بسیاری از خانه ها نان فریز شده به چشم می خورد، دستگاه های جدید علاوه بر تست کردن باکیفیت نان ها این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از برنامه یخ زدایی یا همان defrost نان را با کیفیت بسیار عالی گرم و یا تست کنید و دیگر گرم کردن نان با مایکروویو یا گاز باعث کم شدن کیفیت نان شما نخواهد شد. لازم به ذکر است در مدل های گوناگون شما امکان تست، گرم کردن شیرینی های گرد و یا نان با ابعاد مختلف را خواهید داشت که می تواند کارایی این محصول را برایتان بیشتر کند. در ادامه شما را با انواع توستر بوش بیشتر آشتا می کنیم.

انواع توستر بوش

نوع اول: توستر های ساده که تنها قادر به گرم کردن نان می باشند .

نوع دوم: آون توستر ها که علاوه بر قابلیت گرم کردن نان، قابلیت هایی همچون گرم نمودن غذاهایی کوچک و پنیر های پیتزا و … را دارد .

اهمیت وجود توستر در هر خانه ای

یکی از مهم ترین وعده های غذایی در زندگی افراد صبحانه می باشد، متخصصین تغذیه سال هاست به ما توصیه هایی در خصوص جدی شمردن وعده ی غذایی صبح داشته اند، نان ها عضو ثابت این وعده ی غذایی بسیار پر اهمیت هستند که با استفاده از توستر ها می توان نان ها را در صبح گاه گرم کرده و لذت میل صبحانه را در کنار خانواده دو چندان نمود در نتیجه می توان مدعی بود که وجود توستر ها در هر خانه ای لازم و ضروری می باشد .

توستر ها همراه همیشگی شما در اول صبح

دیگر لازم نیست صبح ها نگران تغذیه ی فرزندان خود بوده و تایم زیادی را به آماده کردن صبحانه ی آنها اختصاص دهید، با داشتن توستر های بوش در منزل می تواند در کوتاه ترین زمان صبحانه ای گرم و فوق العاده برای خانواده ی خود آماده کرده و از صرف آن در کنار یکدیگر لذت ببرید .

تعداد جایگاه نان

توستر های بوش دارای دو جایگاه برای نان ها می باشند که با قرار دادن این دو قطعه نان می توانید در مدت زمان کوتاه، نانی گرم و برشته به رنگ طلایی داشته باشید .

توستر بوش چه امکاناتی دارد ؟

کشوی جمع آوری خرده نان:

یکی از مشکلات همیشگی در بسیاری از این قبیل دستگاه ها، ماندن خرده نان ها بوده است که با روشن شدن مجدد، این خرده ها می سوزند و بوی بدی را به جا می گذارد و از طرفی نه ظاهر خوشایندی برای ما دارد و نه بهداشت ایده الی برای مصرف کنندگانش. از این رو در توستر های بوش یک سینی تعبیه شده است که خرده نان های موجود در هنگام تست نان بر روی این سینی جمع خواهد شد و شما به راحتی می توانید در هر زمان که خواستید این سینی را بر دارید، آن را بشویید و در سر جایش بگذارید.

یخ زدایی یا defrost:

همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم این برند تنها کار تست را انجام نمی دهد و با داشتن ویژگی یخ زدایی می تواند نان فریز شده را با کیفیت نانی تازه برای شما گرم کند به گونه ای که کیفیت گرم کردن نان در مقایسه با مایکرویو و با گاز برایتان کاملاً مشهود خواهد بود و شما می توانید برای گرم کردن و همچنین تست کردن نان خود باکیفیتی بسیار عالی استفاده نمایید.

نحوه بالا آمدن نان:

در این دسته از محصولات بوش، برداشتن نان تست شده یا گرم شده بسیار آسان خواهد بود و دیگر لازم نیست مانند برخی از دستگاه ها در مارک های دیگر از وسیله ای برای برداشتن نان خود استفاده کنید؛ لازم به ذکر است که پس از اتمام کار دستگاه نان به صورت آسانسوری بالا خواهد آمد و شما می توانید آن را به راحتی بردارید.

بدنه عایق توستر بوش:

فرایند تولید این دستگاه باعث شده که دارای بدنه عایق حرارت باشد و در هنگام کار بدنه آن داغ نخواهد شد و در تمامی مدل ها می توانید این ویژگی را در اختیار داشته باشید.

شباهت های دیگر توستر ها در این برند:

تنظیم درجه حرارت، تنظیم میزان برشتگی نان، گرمادهی یکنواخت، دکمه توقف برای قطع عملکرد دستگاه در هر زمانی که نیاز دارید، خاموش شدن خودکار در هنگام چسبیدن نان به منظور جلوگیری از سوختگی آن و سنسور الکترونیکی در توستر بوش که برای ثابت نگه داشتن دما تعبیه شده است همه و همه در تست کردن و گرم کردن یک نان با کیفیت کمک کننده خواهد بود که شما می توانید این قبیل خصوصیات ذکرشده را در بوش مشاهده فرمایید.

جایگاه گرم کردن نان گرد و شیرینی:

در این دسته از محصولات میله هایی به صورت پایه بر روی قسمت جایگاه های نان باز می شود که می توانید از آن برای گرم کردن نان گرد و یا شیرینی استفاده نمایید و بدون کاهش کیفیت نان آن را در گرم و آماده خوردن نمایید.

نحوه استفاده از توستر

معمولا توسترها مکانیزم کار ساده ای دارند و اغلب مشابه هم کار می کنند اما طراحی های ظاهری آن ها کمی متفاوت است. توستر بوش یکی از بهترین انتخاب ها برای خرید یک توستر با کیفیت و زیبا است. برای استفاده از آن ابتدا، نان تست را درون شکاف ها قرار دهید و اهرم جلوی دستگاه را فشار دهید. با استفاده از دکمه تنظیم در قسمت جلوی دستگاه ، انتخاب کنید تا چه درجه ای (معمولا 1 تا 5) می خواهید نان تست یا برشته شود بهتر است درجات متوسط را انتخاب کنید و در صورتی که به اندازه کافی تست نشده بود دوباره آن را تست کنید.  بهتر است در حین مدت زمان آماده سازی و برشته شدن نان، مراقب باشید تا نان نسوزد و بوی سوختگی ایجاد نشود. پس از آماده شدن نان، اهرم به صورت خودکار به عقب برخواهد گشت و نان ها بیرون داده می شوند.

توستر بوش مدل TAT6A111

توستر بوش مدل TAT6A111 دستگاه بسیار با کیفیتی است با استفاده از آن می‌توانید انواع نان را گرم و برشته کنید. این توستر 1090 وات توان داشته و برای استفاده در منزل دستگاه مناسبی است.

طراحی توستر بوش (bosch) مدل TAT6A111

توستر بوش مدل TAT6A111 ظاهر زیبایی دارد. برای این توستر دو درگاه برای قرار گیری نان در نظر گرفته شده است.لازم به ذکر است که این دستگاه قابلیت شستشو ندارد اما دارای یک عدد کشو جمع آوری خرده نان می‌باشد که به راحتی تخلیه می‌گردد.

سایر ویژگی‌های توستر TAT6A111 بوش

توستر bosch TAT6A111 همانطور که گفته شد دارای 1090 وات توان است. این دستگاه دارای قابلیت تنظیم حرارت و همچنین عملکرد یخ زدایی نیز می‌باشد و علاوه بر تایمر و سیستم قطع کن خودکار دکمه توقف عملیات هم برای آن تعبیه شده است.

توستر بوش مدل TAT8613

توستر بوش مدل TAT8613 بسیار زیبا و کارآمد است زیرا که طراحی ویژه ای دارد. در این دستگاه دکمه ها در بالای دستگاه تعبیه شده اند تا کارکردن با آن هر چه آسان تر شود و تمامی افراد در تمامی سنین بتوانند دستگاه را مورد مصرف قرار دهند و از طرفی کودکانی که قد ِ کوتاهتری هم دارند از روی کنجکاوی دستگاه را روشن نکرده و خطری را متوجه خود نکنند. توستر بوش مدل TAT8613 دارای دو شیار قرارگیری نان دارد.

پس از قرار گیری نان ها، از روی دکمه های لمسی و با کمک نشانگرهای نورانی روی دستگاه، میزان برشتگی تنظیم شده و دستگیره جلویی به پایین کشیده می شود تا عملیات برشته کردن نان آغاز شود. این دستگاه دارای قابلیت یخ زدایی نیز می باشد. همچنین قطع عملیات نیز توسط یک دکمه ممکن می باشد. با استفاده از پایه های فلزی می توان کلوچه و کیک های فانتزی هم گرم کرد. سینی جمع آوری خرده نان امکان خروج خرده ها را می دهد تا در استفاده های بعدی دود نکنند، نسوزند و بوی بد ایجاد نکنند. بدنه این توستر در حین فعالیت همواره خنک بوده و خطری ایجاد نمی کند. بوش از تولید کنندگان مطرح لوازم خانگی برقی است که در سراسر جهان موفقیت های زیادی کسب کرده است.

توستر بوش مدل TAT6A003

توستر بوش مدل TAT6A003 دارای مشخصات کاملی برای یک کالای کاربردی است. این تستر نان دارای دو جایگاه نان برای قرار دادن نان در ابعاد کوچک و بزرگ است نان به راحتی در وسط این جایگاه ها قرار می گیرند.

 این توستر بوش دارای درجه های تنظیم حرارت در کنار دستگاه می باشد. از دیگر مشخصات این توستر بوش دکمه آسانسوری کنار آن است که این امکان را می دهد تا به راحتی و آسان نان را از داخل آن بیرون آورید، این توستر دارای جایگاه نان گرد نیز است و شما می توانید نان های گرد و شیرینی را داغ کنید.

 سینی مناسب که در زیر دستگاه تعبیه شده است این امکان را به شما می دهد تا با انتخاب این مدل دیگر شاهد سوختن نان های باقی مانده در دستگاه خود نباشید این سینی به راحتی از زیر دستگاه آن بیرون می آید و شما می توانید خرده نان ها را از درون سینی خالی کنید و آن را بشویید.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید