383 روز پیش
بدون دیدگاه

ساید بای ساید بوش

امروزه اهمیت تغذیه بیش از هر زمان دیگری برای افراد مشخص شده است، از این رو حفظ و نگهداری مواد غذایی توانست امری مهم در زندگی تمامی افراد تلقی شود. شرکت بوش لازم دید که ذخیره سازی و نگهداری این مواد غذایی به گونه ای بهتر صورت گیرد، شرکت بوش توانست با ارائه ی انواع یخچال و فریزر ساید بای ساید در ابعاد مختلف و کاربرد های مختلف نیاز های مشتریان را برطرف نماید. لذت استفاده از مواد غذایی، سبزیجات و میوه های تازه را تنها در یخچال های بوش که دارای طراحی شیک و مدرن می باشند می توان تجربه نمود.

فضای داخلی یخچال های بوش

فضای کافی در داخل یک یخچال برای خانواده ها علل الخصوص خانواده هایی که جمعیت زیادی دارند بسیار مهم می باشد، چرا که نگهداری مواد غذایی مختلف نیاز به فضای کافی دارد، توجه به این امر در طراحی تمامیمدل های یخچال بوش دیده می شود، فضای داخلی این یخچال ها  به گونه ای تقسیم بندی شده است که افراد بتوانند نهایت استفاده از این یخچال ها را داشته باشند .

هوم بار در یخچال های ساید بای ساید

در یخچال های ساید بای ساید بوش، هوم باری طراحی شده است که با استفاده از آن میتوان به راحتی به نوشیدنی های داخل دسترسی داشت و از اتلاف انرژی برای دسترسی به این نوشیدنی ها خودداری نمود .

تغییر ارتفاع در طبقات یخچال فریزر

امکان تنظیم ارتفاع طبقات از مهم ترین امکاناتی است که در یخچال های بوش مشاهده می شود و افراد بنا به نیاز های خود می توانند ارتفاع طبقات را تغییر دهند .

کشوهای موجود در یخچال ها

کشو های بزرگ و کاربردی در انواع یخچال های بوش به گونه ای طراحی شده اند که افراد به راحتی می توانند مواد غذایی خود را در آنها جایگذاری نمایند و نگرانی در خصوص خرابی این مواد غذایی نداشته باشند .

سیستم جریان هوای چند گانه

سیستم جریان هوای چندگانه در یخچال های ساید بای ساید باعث می شود که مواد غذایی با طراوت بیشتری در قسمت های مختلف نگهداری شوند و بتوان آنها را در مدت زمان طولانی تری در یخچال نگهداری نمود .

چرخش هوای سرد در یخچال

یخچال ها دارای فضاهای زیادی می باشند، مسئله ی مهم این است که آیا در قسمت های مختلف، هوای خنک انتقال داده می شود؟ در یخچال های بوش انتقال هوای خنک به تمامی نقاط یخچال به گونه ای صورت می گیرد که مواد غذایی موجود در یخچال با حفظ طراوت و تازگی، مدت زمان زیادی باقی بمانند .

 یخ ساز ها

یکی از مهم ترین قابلیت های یک یخچال می تواند قابلیت ساخت یخ باشد در یخچال های بوش وجود یخ ساز ها می تواند دلیلی برای خرید این دستگاه ها باشد .

مصرف بهینه انرژی

در ساخت تمامی لوازم خانگی بوش، توجه به میزان مصرف انرژی از اصلی ترین فاکتور های این محصولات بوده است، این مورد در طراحی یخچال های بوش نیز دیده می شود و توانسته از این جهت مورد توجه  افراد بسیاری قرار گیرد .

وجود طبقات متعدد

طراحی انواع یخچال های بوش به گونه ای است که در آن طبقات متعدد برای جایگذاری انواع مواد غذایی تعبیه شده است که ارتفاع این طبقات می تواند به نسبت نیاز افراد تغییر نماید. جنس مرغوب کشو ها و باکس های موجود در این یخچال ها از جمله مزایای خرید این یخچال ها می باشد .

اهمیت یخچال  فریز در منزل

بدون شک یکی از پرکاربرد ترین لوازم خانگی، یخچال های فریزر می باشند و از آنجا که این یخچال ها جزئی از لوازم خانگی می باشند که به صورت شبانه روز کار می کنند و مانند ماشین های ظرفشویی بوش که تنها زمانی خاص از آنها استفاده می شود، نمی باشند در نتیجه به هنگام خرید آنها باید دقت و حساسیت بیشتری داشت .

 انواع یخچال های بوش

یخچال های بوش در سه بخش دسته بندی می شوند :

1- یخچال های ساید بای ساید .

2- یخچال های فریزر دو قلو .

3- یخچال های فریزر دو درب .

 جنس بدنه

جنس بدنه ی این یخچال ها به گونه ای طراحی شده است که تمیز کردن آن آسان باشد و افراد بتوانند به راحتی آنها را نظافت نمایند .

سیستم ضد برفک

سیستم ضد برفک در یخچال ها از مواردی است که در هنگام خرید باید به آن دقت کرد بدون شک وجود این عملکرد در این یخچال ها توانست سبب تمایز آن به نسبت سایر مدل های موجود در بازار شود .

 دستگیره ها

دستگیره های زیبا در این یخچال ها به گونه ای طراحی شده است که بتواند زیبایی این یخچال ها را دو چندان نماید .

مصرف برق

از آنجایی که یخچال و فریز ها به صورت شبانه روز کار می کنند و هیج ساعتی در طول روز و شب استراحتی ندارند در نتیجه مصرف برق بیشتری به نسبت سایر لوازم خانگی دارند، از این رو شرکت بوش یخچال هایی را به بازار عرضه داشت که به نسبت نسل های گذشته ی یخچال ها و همچنین مدل های موجود از برندهای دیگر در بازار میزان برق مصرفی کمتری داشتند و با وجود آنها این فرصت به شما داده خواهد شد که در مصرف برق نیز صرفه جویی نمایید .

سرما در یخچال های فریزر بوش

در یخچال فریزرهای بوش معنای جدیدی از سرما را مشاهده خواهیم نمود، این نوع سرما در هیچ یک از یخچال فریزرهای دیگر مشاهده نمی شود .

تاثیر یخچال های بوش بر زیبایی دکوراسیون آشپزخانه

شرکت بوش با ارائه ی یخچال های فریز در سایز های مختلف و ابعاد و طراحی های متفاوت و متنوع این امکان را فراهم ساخت که این یخچال ها به راحتی با دکوراسیون داخلی آشپزخانه ی شما ادغام شود .

صرفه جویی در زمان

خرید مواد غذایی متعدد تایم زیادی را از شما خواهد گرفت، امروزه مسئله ای که توانسته برای افراد حائز اهمیت باشد کمبود زمان می باشد، می دانیم که کمبود زمان در طول شبانه روز یکی از دغدغه هایی است که افراد در زندگی روزمره ی خود با آن دست و پنجه نرم می کنند، در نتیجه افراد ترجیح می دهند که یک بار در حجم بالا خرید نمایند و در یخچال های خود این مواد غذایی را نگه داری نمایند. یخچال های بوش سال های طولانی است که توانسته این دغدغه را برای افراد با ارائه ی یخچال های با کیفیت رفع نماید .

آبسرد کن و یخ ساز

وجود آبسرد کن و یخ ساز در مدل های مختلف یخچال فریزرهای بوش توانست نسبت به تمامی مدل های گذشته با عملکردی متفاوتی عمل نماید .

طراحی یخچال فریزرهای بوش

حفظ تعادل میان رطوبت و دما از اصلی ترین مواردی است که شرکت بوش در طراحی یخچال های فریزر به آن دقت نموده است و اتکا به همین امر توانست سبب موفقیت در نگهداری بلند مدت مواد غذایی شود.

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید