378 روز پیش
بدون دیدگاه

کتری برقی بوش

مطمئنا از هر 10 ایرانی 9 ایرانی نوشیدنی مورد علاقه ی خود را چای می داند و اگر از آنها سوال شود که نوشیدنی مورد علاقه شان چیست بدون تامل پاسخ خواهند داد ” چای “. در نتیجه وجود کتری ای که بتواند آنها را در طول روز همراهی نماید و برای آنها چای با درجه جوش مورد نظر را فراهم نماید بسیار مهم و حائز اهمیت است . نام بوش (Bocsh) در میان سایر برندهای لوازم الکترونیکی خانگی، جایگاه شناخته‌شده و معتبری دارد. کتری برقی بوش (Electric Kettle)یکی از محصولات این شرکت است که مانند سایر محصولات بوش، امکانات و قابلیت‌های متنوع و پیشرفته‌ای دارد. 

کتری برقی بوش به سیستم‌های ایمنی خاصی مجهز شده است. سیستم این کتری‌ها طوری طراحی شده‌اند که حتی در شرایطی که آبی درون ظرف وجود ندارد و دستگاه بیش از حد داغ شده، به صورت خودکار از دستگاه محافظت می‌کند. ضمن این که هنگامی که آب کتری به جوش می‌آید، کتری به صورت خودکار خاموش می‌شود. 

کیفیت و کارایی در یک محصول

دسته‌ی کتری‌های برقی بوش از مواد اولیه‌ی مرغوبی تهیه شده و حتی در صورت داغ شدن بیش از حد بدنه، ذوب نمی‌شود. به علاوه‌، این دسته‌ها به صورت ارگونومیک طراحی شده‌اند و در دست نمی‌لغزند. بوش کتری‌های برقی خود را طوری طراحی کرده که هم برای استفاده‌ی افراد راست‌دست مناسب است و هم چپ‌دست. 

بدنه‌ی این کتری‌ها به شکل شفاف یا مات و طراحی می‌شوند و فلزی، پلاستیکی یا شیشه ای هستند. بدنه‌ی این کتری‌های درجه‌بندی شده است؛ به این ترتیب می‌توانید ظرف را به میزان نیاز خود از آب پر کنید. کتری‌های برقی بوش امکانات دیگری هم دارند، مانند صفحه‌ی لمسی، فیلتر ضد رسوب، خاموش شدن خودکار، قابلیت تنظیم دما، چرخش 360 درجه، صافی دهانه‌ی کتری، قفل ایمنی درپوش و چراغ نشان ‌گر.
طرح‌های ساده و یک‌دست این کتری‌های برقی با رنگ‌های سفید، مشکی، قرمز، طلایی، نقره‌ای، زرشکی و بژ تنوع بالایی دارد. با وجود تنوع طرح و مدل این محصولات می‌توانید محصول مورد نظر خود را به سادگی و براساس چیدمان آشپزخانه هماهنگ کنید.

وجود کتری های بوش در آشپزخانه شما

کتری های با کیفیت بوش با رنگ ها و اشکال و اندازه های مختلف در بازار موجود است و شما به راحتی می توانید این کتری ها را با لوازم دیگر آشپزخانه خود مانند اسپرسو ساز بوش، قهوه ساز بوش و … از نظر رنگی و ظاهر ست نمایید .

خاموش کننده خودکار

قابلیت خاموش کننده خودکار از مهم ترین قابلیت هایی است که در هنگام خرید کتری های برقی باید به آن توجه کرد چراکه دغدغه های زندگی روزمره افراد به حدی زیاد شده است که افراد دائما در حال انجام کاری هستند و امکان دارد از اطمینان پیدا کردن به نسبت اتمام کاری غافل شوند در نتیجه وجود قابلیتی که بتواند بعد از اتمام کار خاموش شود از مزیت های داشتن این کتری های برقی می باشد که در مدل های مختلف کتری بوش شاهد آن هستیم .

دستگیره های کتری های برقی بوش

دستگیره ها از مهم ترین قسمت این کتری ها می باشند چراکه افراد با آنها در تماس هستند در نتیجه در انواع مختلف کتری های بوش تلاش شد تا از دستگیره هایی استفاده شود که افراد با کارکردن با آن راحت بوده و به راحتی بتوانند آن را بلند کرده و لیوان های خود را به وسیله ی آن پر نمایند .

فیلتر جرم گیر

وجود این فیلتر امروزه بیش از هر زمان دیگری برای ما اهمیت پیدا کرده است، با داشتن کتری هایی که دارای این قابلیت هستند دیگر لازم نیست نگران وجود جرم ها در آب جوش مصرفی خود باشید و با خیال آسوده می توانید چای بنوشید  .

هوشمند بودن کتری های برقی بوش به نسبت جوش آمدن آب موجود در آن

 با جوش آمدن آب، کتری های برقی بوش به صورت خودکار خاموش خواهند شد و دیگر نیازی به نگرانی در این خصوص نیست و مادامی که این کتری ها در حال جوش آوردن آب موجود در داخل آن هستند شما میتوانید که به انجام مابقی کارهای روزانه خود بپردازید. طرفداران چای می دانند که درجه حرارت مورد نظر برای نوشیدن یک چای بی نظیر که خستگی را از تن آنها بزداید امری بسیار مهم است و اصلی ترین عامل که می تواند کیفیت یک چای را تضمین نماید دمای آب مورد استفاده در چای است، کتری های بوش دارای این قابلیت هستند و با وجود آنها در منزل و یا محل کار خود می توانید چای با کیفیتی بنوشید که خستگی را از وجود شما بیرون آورد .

نحوه ی کنترل دما در کتری های بوش

در مدل های جدید کتری های بوش قابلیتی وجود دارد که به شما اجازه می دهد دمای جوش آب را در 4 درجه ی متفاوت انتخاب نموده و تنظیم نمایید، دمای 70 درجه، دمای 80 درجه، دمای 90 درجه و در نهایت 100 درجه ی سانتی گراد این 4 دمای متفاوت می باشد که به خواست شما می تواند تنظیم گردد. به هنگام رسیدن آب به نقطه ی جوش مورد نظر بر صفحه ی ال ای دی آن را مشاهده خواهید نمود .

کیفیت جنس بدنه ی کتری های بوش

در طراحی کتری های بوش مانند دیگر محصولات بوش از جمله جارو بوش و یخچال فریزر بوش و توستر بوش به کیفیت جنس بدنه اهمیت ویژه ای داده شد که نمونه ی آن را در برندهای دیگر نمی توان مشاهده نمود .

صرفه جویی در زمان با کتری های بوش

آماده کردن آب جوش تنها در چند دقیقه از مهم ترین کارهایی است که هر روز صبح می تواند برای شما شروع روزی خوب را حاصل شود در نتیجه لازم است در خرید کتری برقی دقت بیشتری نمایید .

توان مصرفی وات

کتری بوش با توان های مصرفی متفاوت در بازار عرضه گشته است و به شما اجازه می دهد تا نسبت به آنچه در نظر دارید خرید نمایید .

پایه ی کتری های برقی بوش

پایه قسمتی از این کتری ها می باشد که تمام تنظیمات مورد نظر بر روی آن قرار دارد و بدنه ی کتری بر روی آن قرار می گیرد و شما به راحتی می توانید این تنظیمات را مطابق به خواسته ی خود تنظیم نمایید .

بدنه ی کتری های برقی

منظور از بدنه ی کتری قسمتی است که از پایه جدا می شود و شما با در دست گرفتن دسته ی این بدنه به راحتی قادر خواهید بود که آن را از بدنه جدا نمایید و لیوان های خود را از آب جوش پر نمایید .

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید