391 روز پیش
بدون دیدگاه

ماشین ظرفشویی توکار بوش

به طور کلی لوازم خانگی که آنها را در دسته بندی توکار  قرار می دهیم به این منظور طراحی شده اند که به افراد این اجازه را بدهند که در طراحی دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه ی خود آزادانه عمل کنند و بتوانند سبک مدرنی از دکوراسیون را در آشپزخانه اجرا نمایند. این لوازم خانگی توکار توانست آرامش خاطری برای طراحان دکوراسیون داخلی امروزی باشد و به آنها اجازه دهد تا بدون محدودیت و آزادانه فضای مورد نظر خود را طراحی نمایند . شرکت بوش با ارائه ی ماشین ظرفشویی توکار که قابلیت هایی بی نظیر و غیر قابل مقایسه با برند های دیگر داشت توانست بار دیگر رضایت مشتریان همیشگی خود را جلب نماید .

عمر طولانی محصولات و لوازم خانگی بوش از مهم ترین مزیت های این لوازم شناخته شده است که توانسته توجه افرادی زیادی را به خود جلب نماید. می دانیم که هزینه ی داشتن یک لوازم خانگی با کیفیت و مرغوب هزینه ی قابل توجهی می باشد در نتیجه افراد انتظار دارند که این لوازم مدت زمانی طولانی برای آنها کار کند، خوشبختانه باید گفت که شرکت بوش با ارائه ی محصولات با کیفیت خود توانست افراد را در این زمینه راضی و خشود سازد و این بار با ارائه ی محصولات توکار بوش با ارائه ی کیفیتی بی نظیر توانست بار دیگر خود را به مشتریان قدمی و وفادار خود ثابت نماید. این ماشین ها در ظرفیت های مختلف در بازار ارائه شده اند و شما می تواند با توجه به تعداد نفرات موجود در خانواده ی خود نسبت به خرید این محصولات اقدام نمایید .

تنظیم بهینه ی فضا در محفظه ی ظرفشویی

یکی از مهم ترین نکاتی که می تواند برای یک ماشین ظرفشویی مهم تلقی شود این است که به راحتی بتوان به بهینه سازی فضای موجود در این ماشین ها پرداخت. تنظیم ارتفاع طبقات موجود در این ماشین های ظرفشویی این اجازه را به شما می دهد که تمامی ظروف خود را متناسب با اندازه و نوع ظروف در این طبقات چیده و به راحتی عمل شستشوی آنها را نظاره نمایید. با خرید ماشین ظرفشویی توکار بوش دیگر لازم نیست نگرانی در خصوص جایگذاری ظروف کثیف خود در این ماشین ها شوید .

آب مصرفی به هنگام شستشو در ماشین ظرفشویی توکار بوش

میزان مصرف آب (لیتر) در هر بار شستشو در مدل های مختلف این ماشین های ظرفشویی توکار متفاوت می باشد اما باید دانست که به موضوع صرفه جویی در میزان آب مصرفی در این ماشین های ظرفشویی اهمیت ویژه ای داده شده است .

تنوع برنامه های شستشویی

تنوع برنامه های شستشو از جمله مزیت های ماشین ظرفشویی بوش می باشد که آن را در مدل های مختلف بوش مشاهده می نماییم در حقیقت وجود تمامی این برنامه های منحصر فرد که به شما اختیارارت بیشتری در هنگام شستشوی ظروف می دهد را تنها در مدل های مختلف ماشین های ظرفشویی بوش مشاهده می نماییم . ماشین های ظرفشویی بوش داراری برنامه های شستشویی متنوعی می باشد که به شما این اجازه را می دهد تا انتخاب نمایید چه نوع از نحوه ی شستشو برای شما و ظروف موجود در این ماشین ها ی ظرفشویی مناسب تر می باشد که در ادامه مهم ترین این برنامه ها را برخواهیم شمرد :

 • شستشوی بی صدا
 • شستشوی قوی
 • شستشوی ظروف شیشه ای 
 • شستشوی سریع
 • شستشوی اقتصادی
 • شستشوی اتوماتیک
 • شستشوی 1.5 ساعته
 • پیش شستشو

قابلیت SuperSilence Plus

قابلیت SuperSilence Plus عملکردی است که انجام شستشو را با حداقل صدا ممکن می سازد و داشتن این قابلیت را می توان یک مزیت فوق العاده در ماشین های ظرفشویی دانست .

وجود قابلیت HygienePlus در ماشین ظرفشویی توکار بوش

قابلیت HygienePlus برای ماشین ظرفشویی توکار بوش در نظر گرفته شد تا با استفاده از آن برای رعایت بیشتر بهداشت، شستشو با دمای بیشتری صورت گیرد وجود این قابلیت از این رو که به بهداشت توجه زیادی در آن می شد توانست مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گیرد و افراد از نتیجه انجام این گونه شستشو حس رضایت بیشتری داشته باشند .

سیستم خشک کن Zeolith

جریان هوای یکنواخت در جهات مختلف فضای این ضرفشویی ها سبب می شود عمل خشک شدن ظروف شسته شده ی داخل محفظه به بهترین وجه ممکن انجام گردد که آن را تحت عنوان قابلیت و یا سیستم خشک کن Zeolith می شناسیم که بدون شک یکی از بهترین قابلیت هایی است که یک ماشین ظرفشویی می تواند داشته باشد چرا که نتیجه ی استفاده از این قابلیت می تواند بسیار متفاوت و البته رضایت بخش باشد .

ویژگی شروع با تاخیر به هنگام شستشو در ماشین ظرفشویی بوش چیست ؟

این قابلیت و یا ویژگی به این منظور در ماشین های ظرفشویی بوش قرار داده شد تا شما به راحتی بتوانید برای هنگامی که در منزل نیستید و یا به هنگام خواب به این ماشین ها این فرمان را دهید که در آن تایم خاص به شستشوی ظروفی که از قبل داخل آن چیده اید مشغول شوند، از آنجایی که افراد امروزه دغدغه های روز مره ی فراوانی دارد، وجود همچین قابلیتی توانست مورد توجه افراد بسیاری علل اخصوص افرادی که شاغل هستند قرار گیرد و به آنها این اختیار را دهد که در انتخاب تایم شستشو محدودیتی نداشته باشند .

قفل کودک در ماشین های ظرفشویی توکار

وجود قفل کودک از مهم ترین مواردی است که وسایل برقی باید وجود داشته باشد چرا که عدم وجود این قابلیت می تواند برای خانواده هایی که فرزند کوچکی در خانه دارند مسئله ساز شود، شما با اجرای این قابلیت می توانید اطمینان خاطر کسب نمایید که درب این لوازم برقی به هنگام شستشو توسط کودکان شما باز نخواهد شد. یکی دیگر از کاربردهای مهم این قفل های کودک این است که تنظیمات که شما برای شستشو انتخاب نموده اید دیگر توسط کودکان کنجکاو شما تغییر نخواهد کرد و دیگر لازم نیست در این خصوص نگرانی ای داشته باشید. وجود این قابلیت را در لوازم خانگی دیگر بوش نیز مشاهده می نماییم که از جمله این لوازم می توان به ماشین لباسشویی بوش و خشک کن بوش اشاره نمود.

سیستم محافظت از ظروف شیشه ای و اهمیت آن در شستشو

این سیستم برای شما این امکان را فراهم می آورد تا به راحتی ظروف شیشه ای خود را در داخل این ماشین های ظرفشویی قرار داده و نتیجه ای متفاوت در شستشو را مشاهده نمایید. می دانیم که شستشو در ظروف شیشه ای به نسبت ظروف دیگر اهمیتی دو برابر دارد که با داشتن این ظرفشویی های بوش می توانید شستشویی عالی و با کیفیت را در ظروف شیشه ای خود مشاهده نمایید .

صدای شستشو دیگر شما را آزار نخواهد داد

دیگر لازم نیست نگران صدای زیاد حاصل از شستشو در ماشین های ظرفشویی باشیم، شرکت بوش این مسئله را درک نمود که این صداهای حاصل از شستشو می تواند برای افراد آزار دهنده و حتی غیر قابل تحمل باشد خصوصا اگر از این ماشین های ظرفشویی به هنگام شب استفاده شود در نتیجه در طراحی ماشین های ظرفشویی خود تمام تلاش خود را کرد تا انجام این عمل بدون صدا باشد و برای افراد مزاحمت صوتی ایجاد ننماید. در واقع باید دانست که موتورهای موجود در این لوازم دارای عایق صدا می باشند تا بهترین عملکرد را در این ماشین های شستشوی ظروف شاهد باشیم .

نظرات کاربران

 •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید