258 روز پیش
بدون دیدگاه

راهنمای تعمیر جارو برقی بوش

یکی از مهم ترین ابزار نظافتی که امروزه در همه ی خانه و اماکن مورد استفاده قرار میگیرد ، جاروبرقی است. این وسیله یکی از پرکاربرد ترین وسایل هر خانه ای است و دست کم هفته ای یکبار مورد استفاده قرار میگیرد. یکی از مهم ترین شرکت هایی که به تولید این وسیله برقی می پردازد شرکت بوش است که گاهی نیز دچار خرابی می شود و به تعمیرات نیاز دارد. به علت کیفیت بالای این کمپانی آلمانی افراد زیادی به خریداری محصولات بوش گرایش دارند. در ادامه مقاله ” راهنمای تعمیر جارو برقی بوش “مواردی را که بارها توسط مشتریان گزارش شده است و آن هارا به انجام تعمیرات جاروبرقی بوش می کشاند را باهم بررسی میکنیم. این مشکلات چنین هستند:

جارو برقی بیش از اندازه صدا تولید می کند :

صدایی که از لوازم برقی شما خارج می شود می تواند نشان دهنده سلامت لوازم برقی شما باشد. اگر وسیله شما در هنگام کار صدایی بیش از اندازه بلند تولید می کند ، باید سریعا به تعمیرات جاروبرقی خود بپردازید. چرا تعمیرات جاروبرقی در اسرع وقت اهمیت دارد ؟ چرا که بلند شدن صدای بیش از اندازه از این دستگاه نشان از فشار آمدن بیش از اندازه به موتور و قطعات داخلی می باشد و می تواند منجر به سوختن آن شود.

راهنمای تعمیر جارو برقی بوش

جارو برقی قدرت مکش کافی ندارد :

جاروبرقی با استفاده از مکشی که در لوله ایجاد می کند به نظافت محیط می پردازد. وقتی قدرت مکش جاروبرقی از حد معمول کمتر باشد می تواند خبر از مشکلی در جاروبرقی بدهد. علاوه بر این قدرت کم مکش جاروبرقی باعث می شود که مصرف کننده ، مدت زمان طولانی تری دستگاه را روشن بگذارد که این مورد در دراز مدت ، کار را به تعمیر جاروبرقی بوش می کشاند. حتی اگر دستگاه شما مشکلی نداشته باشد مکش نداشتن آن طول عمر دستگاه را پایین می آورد و به موتور دستگاه فشار وارد می کند. نتیجه این اتفاق سوختگی موتور و برد می تواند باشد که تعمیرات آن حتما باید در یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی صورت بگیرد.

جارو برقی روشن نمی شود :

روشن نشدن جاروبرقی می تواند یک مشکل بزرگ برای مصرف کنندگان باشد. علت روشن نشدن جارو برقی می تواند گسترده و متفاوت باشد و نیاز به برسی دقیق دارد. احتمالا روشن نشدن جاروبرقی می تواند ناشی از آسیب دیدگی برد یا قطعی اتصالات داخلی و خارجی باشد که تعمیر آن یک عمر تخصصی است و لزوما باید در نمایندگی تعمیرات جاروبرقی صورت بگیرد.

جارو برقی خاموش می شود :

یکی از مشکلاتی مکررا گزارش شده است این است که دستگاه روشن می شود ولی پس از مدتی خاموش می شود. این مشکل می تواند بسیار اعصاب خورد کن باشد و مصرف کنندگان را به فکر تعویض دستگاه بیاندازد. اما این مشکل می تواند ناشی از علت ساده ای باشد که به راحتی قابل حل است.  البته همانطور که ممکن است علت روشن نشدن جاروبرقی یک مشکل ساده مانند از کار افتادن صفحه کلید باشد می تواند یک علت بسیار مهم مانند نیم سوز شدن برد ، موتور یا قطعی اتصالات باشد.

اتصالات جارو برقی خراب شده است :

جاروبرقی در زمان کار دائما در حرکت است و از جایی به جای دیگر منتقل می شود. ممکن است به همین علت اتصالات و سیم های خارجی این دستگاه به مشکل بخورد. همچنین اتصالات برقی داخلی نیز به عنوان بخش مهمی از این دستگاه ممکن است خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. اتصالات برقی هر دستگاهی با یک صفحه سبز رنگ به نام برد در اتصال می باشند. این قطعه و تمامی اتصالاتی که به آن وصل می شوند از اهمیت زیادی برخوردار می باشند و تعمیرات آن ها به مراتب مهم تر نیز است. چرا که در زمان تعمیر این اتصالات در صورتی که تخصص لازم وجود نداشته باشد یا دقت مورد نیاز به کار گرفته نشود ، ممکن استمنجر به اسیب زدن به اتصالات و قسمت های دیگر جاروبرقی شود.

راهنمای تعمیر جارو برقی بوش

صفحه کلید دستگاه کار نمی کند :

صفحه کلید دستگاه بخش ساده ولی اساسی در جاروبرقی شما محسوب می شود. درحقیقت شما با این قسمت جاروبرقی خود را روشن ، قدرت مکش را تنظیم ، یا سیم را جمع می کنید. اگر این قسمت خراب شود عملا توانایی استفاده از جاروبرقی از کار می افتد.

خرید از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی THBOSCH

پیدا کردن یک فروشگاه معتبر برای خرید محصولات بوش اصل آلمان از مهم ترین موارد به حساب می آید. فروشگاه THBOSCH یکی از نمایندگی های معتبر لوازم خانگی بوش می باشد که با ارائه محصولات باکیفیت و دارای قیمت مناسب مشتریان بسیاری را از سراسر ایران جذب نموده است. این تیم با فروش لوازم خانگی تی اچ بوش و انجام پشتیبانی 24 ساعته توانسته رضایت مشتریان عزیز را جلب نماید. در صورتی که بعد از تحویل کالا شاهد هرگونه عیب و اشکالی باشید، به راحتی می توانید با تیم پشتیبانی مجموعه تماس حاصل نمایید. ثبت سفارش آنلاین و خرید از نمایندگی برند بوش سبب می شود تا در سریع ترین زمان محصولات باکیفیت خود را تحویل بگیرید. ضمانت نامه معتبری برای تمام لوازم خانگی ارائه می شود.

اینستاگرام فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی THBOSCH

برچسب‌ها:

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
  • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید